mostbet yukle mostbet indir

mostbet mostbet

mostbet mostbet

pin up pin up in

Pin-Up pin up pt

mostbet mostbet

mostbet mostbet uz

pin up pin up kz

pin up pin up uz

Nasza firma świadczy kompleksowe usługi w zakresie montażu i serwisu systemów zabezpieczeń tzw. systemy niskonapięciowe oraz wykonuje wszelkiego rodzaju instalacje elektryczne.

Tychy to nasza siedziba, ale dzięki własnym brygadom rozsianymi po wielu miastach działamy na terenie całej polski dzięki co sprawia, że koszty inwestycji nie wzrastają jak w przypadku innych „delegacyjnych” wykonawców.

Wieloletnie doświadczenie oraz profesjonalna kadra pracownicza pozwalają nam realizować usługi na najwyższym poziomie w zakresie: projektowania, montażu, serwisu oraz konserwacji systemów: monitoringu, alarmu, przeciwpożarowych, kontroli dostępu, rejestracji czasu pracy, sieci światłowodów -LAN, inteligentne budynki oraz instalacje elektryczne.

Wysoka jakość oferowanych usług

Dzięki doświadczeniu i nieustannym podnoszeniu naszych kwalifikacji realizujemy usługi z zachowaniem najwyższego standardu wykonania. Po wizji lokalnej przygotujemy projekt i spersonalizowaną ofertę. Następnie nasi instalatorzy wykonają instalację zgodnie ze sztuką budowlaną, obowiązującymi normami i wykorzystując najnowsze technologie.

Wieloletnie doświadczenie w systemach zabezpieczeń

Działając od lat na rynku systemów elektronicznych dopracowaliśmy się norm jakościowych gwarantujących wysoką jakość naszych urządzeń i instalacji. Nasi pracownicy posiadają licencje zabezpieczenia technicznego II Stopnia wydawane przez Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji, uprawnienia w zakresie pomiarów, montażu i konserwacji urządzeń i instalacji elektrycznych, oraz uprawnienia UDT w zakresie obsługi podnośników koszowych.

Posiadamy również szkolenia/certyfikacje z montażu systemów firm takich jak: Satel, Dahua, Kenik, UTC, Nice, Faac, Aco, Vidos, Roger.

Zaufali nam:

Weba Opakowania Sp. Z o.o.
Tenneco

Rolnik

Cooper

Komatsu

Hilton foods

Mikea

Protomatic


Biurowce Silesia Star Katowice - Engine
Alpe Bike

Restauracja Dalton

Centrum ogrodnicze Kulka

Restauracja Dotychczas

Restauracja w Międzyczasie

Mosir Tychy

Unicom

SDSM katowice

Bosch Service - Tychy

Hugoboss - Katowice

Mamut - Sosnowiec/Pruszków/

Homla - obsługa sieci

Noma - Katowice

Sportart

Valdi

Urząd miasta Tychy

Wodociągi Tychy

Alan Ochrona

Dotychczas

Międzyczasie

Mosir Tychy

Unicom

SDSM katowice


Potrzebujesz pomocy eksperta?Zadzwoń

32 308 06 88Napisz

kontakt@soneo.plPrzyjdź

ul. Skowronków 16, Tychy

Montaż monitoringu, światłowodów, systemu alarmowego oraz kontroli dostępu

Product added to compare.