System alarmowy jest podstawowym zabezpieczeniem każdego obiektu. Dzięki wieloletnim doświadczeniu możemy Państwu zaoferować sprzedaż, montaż oraz serwis systemów alarmowych.


W naszej ofercie znajdują się systemy przewodowe, bezprzewodowe jak i hybrydowe producentów takich jak Satel, Ropam, Hikvision.


Wyceniając Państwa system zawsze dobieramy sprzęt idealnie do inwestycji dzięki czemu inwestor unika nadmiarowych kosztów, proces naszej wyceny składa się z 4 części:
1. Wizja lokalna na miejscu inwestycji
2. Przygotowanie i wysłanie oferty inwestorowi
3. Akceptacja wyceny
4. Realizacja systemy monitoringu wizyjnego.

Gdzie zatem warto zamontować alarm?

Zabezpieczenie obiektu alarmem jest przydatne w każdy miejscu, szczególnie w takich miejscach w których nie przebywamy stale i chcemy je dozorować są to np.:

- biuro, magazyn, hala produkcyjna
- dom, mieszkanie, osiedle
- domki rekreacyjne, ogródki działkowe
- ogrody, parkingi
- sklepy, hurtownie, butiki, markety
i wiele innych.

Dobór systemu alarmowego:

Przy doborze systemów alarmowych należy głównie ująć stan budynku - tzn. czy budynek jest w trakcie budowy czy też już wykończony.

W systemach alarmowych możemy wyróżnić kilka typów instalacji:
1. Przewodowe czyli całość systemu jest połączona okablowaniem pomiędzy centralą alarmową a czujkami, manipulatorem (klawiaturą) etc. i jest to najbardziej popularne i zarazem najstabilniejsze rozwiązanie.

Rozwiązanie przewodowego alarmu typu Satel Integra zalecamy stosować a każdym nowo budowanym budynku - jego stabilność oraz możliwości integracji z automatyką sprawiają, że łatwo możemy zrobić inteligentny dom, którym będziemy mogli sterować jego funkcjami z aplikacji w telefonie czy też poprzez dotykowy ekran manipulatora np. Satel INT-TSI.

2. Bezprzewodowe alarmy takiej jak perfecta Wrl lub Integra z modułem Abax gdzie połączenie między podzespołami odbywa się bezprzewodowo w zabezpieczonej komunikacji.

3. Hybrydowe czyli część czujek, kontaktronów czy też sygnalizator jest połączona przewodem z centralą, a część bezprzewodowo.

Zapewniamy doradztwo, montaż, sprzedaż i serwis każdego z oferowanych systemów alarmowych.


Potrzebujesz pomocy eksperta?Zadzwoń

32 308 06 88Napisz

kontakt@soneo.plPrzyjdź

ul. Skowronków 16, Tychy

Montaż monitoringu, światłowodów, systemu alarmowego oraz kontroli dostępu

Product added to compare.