mostbet yukle mostbet indir

mostbet mostbet

mostbet mostbet

pin up pin up in

Pin-Up pin up pt

mostbet mostbet

mostbet mostbet uz

pin up pin up kz

pin up pin up uz

Jedną z podstawowych gałęzi naszej firmy jest monitoring wizyjny. Dzięki wieloletnim doświadczeniu możemy Państwu zaoferować sprzedaż, montaż oraz serwis systemów do monitoringu.

W naszej ofercie znajdują się system CVI - tzw. Półcyfrowe jak i nowoczesne kamery IP - w pełni cyfrowe takich marek jak: Dahua, Kenik, Hikvision, Gise i wielu innych producentów.


Wyceniając Państwa system zawsze dobieramy sprzęt idealnie do inwestycji dzięki czemu inwestor unika nadmiarowych kosztów, proces naszej wyceny składa się z 3 części:
1. Wizja lokalna na miejscu inwestycji
2. Przygotowanie i wysłanie oferty inwestorowi
3. Akceptacja wyceny
4. Realizacja systemy monitoringu wizyjnego.


Gdzie zatem warto zamontować monitoring?

Kamery IP oraz CVI są przydatne w każdy miejscu, szczególnie w takich miejscach w których nie przebywamy stale i chcemy je dozorować są to np.:

- biuro, magazyn, hala produkcyjna
- dom, mieszkanie, osiedle
- domki rekreacyjne, ogródki działkowe
- ogrody, parkingi
- sklepy, hurtownie, butiki, markety
i wiele innych.


Dobór systemu monitoringu:


Bardzo ważnym aspektem doboru jest to jakie zastosowanie ma mieć dany system oraz specyfikacja obiektu - znając je możemy wycenić tak system, aby był odpowiedni a zarazem atrakcyjny cenowo.

Np. Na rozległych obiektach - typu hale, zespół budynków warto zastosować kamery IP dzięki czemu okablowanie jak i sprzęt możemy ułożyć w topologii gwiazdy. Przy większych systemach gdzie mamy duże odległości pomiędzy kilkoma grupami kamer, a rejestratorem znacząco redukujemy koszt okablowania gdyż nie musimy doprowadzać przewodu z każdej kamery do bezpośrednio do rejestratora, a jedynie do najbliższego switch-a PoE.Zastosowanie technologi kamer IP rozwiązuje też nierzadki problem zasilania kamer - w tradycyjnych kamerach CVI/AHD zasilanie kamery odbywa się osobnym przewodem i czasem odległości pomiędzy zasilaniem są zbyt duże - technologia IP i PoE redukuje ten problem dzięki zasilaniu kamer tym samym przewodem co „transmisja obrazu” z jednego przełącznika PoE.Potrzebujesz pomocy eksperta?Zadzwoń

32 308 06 88Napisz

kontakt@soneo.plPrzyjdź

ul. Skowronków 16, Tychy

Montaż monitoringu, światłowodów, systemu alarmowego oraz kontroli dostępu

Product added to compare.