12X Pigtail SC/APC SM G652D 2M
  • 12X Pigtail SC/APC SM G652D 2M

12X Pigtail SC/APC SM G652D

18877
Najważniejsze parametry:
Zastosowanie: Wewnętrzne
Ilość włókien: 12
Rodzaj włókna: Jednomodowe
Typ włókna: SM G.652D / 9/125
Cena
119,00 zł
Brutto
Qty
Oczekiwanie na dostawę

12X Pigtail SC/APC SM G652D 2M

Najważniejsze cechy

Najważniejsze cechy

  • Typ światłowodu: jednomodowy
  • Typ złącza: SC/APC
  • Typ włókna światłowodowego: G652D
  • Długość: 2 m
  • Średnica: 0.9 mm
  • Zestaw 12 sztuk

Przeznaczenie

Pigtaile światłowodowe to odcinki włókien światłowodowych zakończone z jednej strony złączem. Produkowane są standardowo na kablu wewnętrznym o średnicy 0.9mm lub 2.0mm. Służą do zakańczania włókien światłowodowych kabli liniowych w przełącznicach światłowodowych, gniazdach abonenckich oraz skrzynkach z polami komutacyjnymi. Tłumienność wtrąceniowa (IL):

  • Jednomodowe : 0,25 dB
  • Tłummienność odbiciowa (RL)
  • Jednomodowe : APC ≥60dB

Opis

Niska tłumienność, wysoka reflaktancja Standardy polerowania: APC Kable LSOH Ceramiczna ferrula złączy Zgodność z normami ZN-O5 TP SA-044, ZN-96 TP SA-07,PN-EN 61754-18(U), PN-EN50377-9-1, PN-EN 50377-9-2 (U), IEC 61754.

18877
Najważniejsze parametry:
Zastosowanie: Wewnętrzne
Ilość włókien: 12
Rodzaj włókna: Jednomodowe
Typ włókna: SM G.652D / 9/125
Product added to compare.