POWERLINE TENDA P200
  • POWERLINE TENDA P200

POWERLINE TENDA P200

Numer katalogowy: 15605

75,00 zł
Najważniejsze parametry:
Port: RJ45
Ilość
Oczekiwanie na dostawę

  • Płatność za pomocą przelewu lub systemu przelewy24 Płatność za pomocą przelewu lub systemu przelewy24
  • Szybka dostawa kurierem DPD. Szybka dostawa kurierem DPD.
  • Towar możesz zwrócić w ciągu 14 dni. Towar możesz zwrócić w ciągu 14 dni.

POWERLINE TENDA P200

POWERLINE TENDA P200

Najważniejsze cechy

  • Adapter P200 (pojedynczy)
  • Urządzenie zgodne z Home Plug AV
  • Port LAN 10/100Mb/s auto MDI/MDIX
  • Transfer do 200 Mb/s z wykorzystaniem sieci elektrycznej
  • 128-bitowy zaawansowany mechanizm szyfrowania (AES)
  • Tryb energooszczędny

Przeznaczenie

Jeśli chcesz zbudować sieć w domu lub w biurze niewielkim kosztem i przy minimalnym wysiłku, adapter sieciowy Tenda 200 Mb/s to rozwiązanie w sam raz dla Ciebie. Często bywa tak, że sieć Ethernet jest niedostępna w miejscach, w których potrzebna jest łączność z Internetem. Na szczęście niemal każde pomieszczenie w domu czy w biurowcu posiada instalację elektryczną, którą można wykorzystać, by zwiększyć zasięg routera szerokopasmowego. Wystarczy podłączyć jeden adapter P200, który połączy się z modemem/routerem szerokopasmowym, do gniazda elektrycznego w wybranym pomieszczeniu, a drugi do komputera lub innego urządzenia Ethernet w innym pomieszczeniu – w ten sposób łatwo i szybko możemy stworzyć sieć typu powerline o prędkości do 200 Mb/s, czyli dwukrotnie większej niż w przypadku tradycyjnego switcha lub routera, o zasięgu do 300 m, co stanowi trzykrotność zasięgu przewodowego połączenia Ethernet. Dodatkowo funkcja QoS nadaje priorytetowy status aplikacjom wymagającym dużej przepustowości, dzięki czemu możesz korzystać z nich bez opóźnień.

Zastosowanie

Zastosowanie

W przypadku wynajmowanych pokojów hotelowych oraz miejsc, w których przewodowe połączenie byłoby zbyt kosztowne lub kłopotliwe, adapter sieciowy P200 jest najlepszym rozwiązaniem i doskonałą alternatywą dla sieci Ethernet lub bezprzewodowych.

Bez kabli, bez wiercenia

Tam, gdzie jest instalacja elektryczna, mamy połączenie internetowe: adaptery Tenda zamienią każde gniazdo elektryczne w Twoim domu, biurze lub hotelu w potencjalne łącze internetowe. Utwórz połączenie sieciowe w całym domu bez plątaniny kabli.

Bez kabli, bez wiercenia
Plug and Play

Plug and Play

Konfiguracja nie jest potrzebna! Wystarczy podłączyć 2 lub więcej urządzeń Tenda P200 do gniazda elektrycznego.

QoS przy odtwarzaniu multimediów w jakości HD

Zaawansowana funkcja QoS poprawia działanie aplikacji do odtwarzania multimediów, m.in. IPTV, streamingu wideo, szybkiego dostępu do Internetu oraz VoIP.

QoS przy odtwarzaniu multimediów w jakości HD
Elegancki i kompaktowy

Elegancki i kompaktowy

Dzięki niewielkiemu rozmiarowi – 53*53*27 mm – model P200 posiada kompaktowy i elegancki design, który dopasowuje się idealnie do otoczenia – czy to w domu, czy w biurze.

Niższy pobór mocy

P200 zużywa mniej mocy w porównaniu do dotychczasowych adapterów Ethernet. Ponadto, gdy nie ma łącza Ethernet, P200 przełączy się na tryb oszczędzania energii, który zmniejsza pobór energii o ponad 50% w porównaniu do adapterów niewyposażonych w tę funkcję.

Niższy pobór mocy
TENDA
15605
Prędkość transmisji
300Mb/s
Port
RJ45
Zasięg
300m
Typ adaptera
LAN

Opinie

Napisz swoją opinię